Services

Sherbimet per qera dhe shitje

Residenca per Shitje

Nga lokacioni
Nga pamja
Nga cmimi

Residenca ne Qera

Sherbimet tona

Paisjet e apartamenteve
Ne jemi munduar qe cdo apartament te kete cdo gje qe nevojitet brenda.Me dizenjues specialist ne jemi munduar qe ta dizenjojme ne menyren sa me te mire te mundshme qe ju te ndiheni si ne shtepine tuaj

Makina me qera

Ne ofrojme disa agjensi makinash me qera per ju ,qe ju te mund te shijoni bukurite e Shqiperise duke qene ju drejtuesi i mjetit tuaj.Mund te gjeni modele te ndryshme makinash me nje kosto te arsyeshme

Taxi
Ne mund tju ofrojme taxi ne gjith Saranden ku mund tju cojne ne cdo destinacion.Udhetimi juaj do te jete shume i qete dhe konforte pasi shoferat kane vite eksperience.

Investoni ne Sarande

Saranda esht nje nga qytetet me pozite gjeografike shume te mire ,laget nga deti Jon dhe ka nje klime mjaft t favorshme me gati 300 dite diell.Infrastruktura ne Shqiperi sa vete dhe po permiresohet pasi tani qe nga Tirana e deri ne Sarande mund ta besh me makine per vetem 4 ore, gjithashtu mund te vish nga korfuzi per vetem nje ore.Nje gje tjeter qe Saranden e ben nje nga vendet me prioritet eshte pasi konkuron ne treg me cmimet me cdo qytet tjeter te Ballkanit